Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Behívtak egy állásinterjúra...

Behívtak egy állásinterjúra de nem jelentem meg, köteles megjelenni az egyén?!?!

Figyelt kérdés
kaptam egy jobb állást

2013. jún. 11. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Milyen állások ehhez, hogy ilyen buta kérdést kiíró is pályázhat rá? Nem, nem vagy köteles. Illik jelezni, hogy nem aktuális. Nem is értem, hogyan merült fel benned ez a kérdés.

Régebben volt olyan, hogy a regisztrált munkanélküli köteles volt a kínált állást elfogadni. Persze voltak bizonyos engedmények, de csak akkor élhetett ezzel, ha legalább tárgyalt a megjelölt céggel.

2013. jún. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Negatív kommentárok nem érdekelnek!

felhívtam tegnap de nem vette fel a telefont! írtam emailt is ! de arra sem jelzett vissza ! mivel találtam már munkát, és a bejárást sem fizette volna .. kaptam volna kb 50 ezret itt meg keresek 90 et nem mindegy ...

2013. jún. 11. 09:34
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
"Milyen állások ehhez, hogy ilyen buta kérdést kiíró is pályázhat rá? " --- havi 90-ért sztem nem kell hozzá 8 diploma :D
2013. jún. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy köteles megjelenni. Azzal, hogy telefonon és emailben is próbáltad jelezni, megtetted, amit tehettél. Inkább a munkaadó volt suttyó, hogy annyit se szólt vissza, hogy rendben, vettem.
2013. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, nem a legsimulékonyabb az első válaszoló stílusa, de a nulla százalékos hasznossága azért elég túlzás.

Mellesleg mindenben igaza van.

Nem köteles bemenni, s én sem értem, honnan veszi, hogy kellene.

2013. jún. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:)Éppen hogy van diplomám.. és ennyit keresek vele.. szégyen ez a Magyar állam és azok az emberek is akik okosnak tartják magukat de tévhitben élnek!
2013. jún. 11. 13:14
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem értem a munkáltatókat is meghirdetik az állásokat hol ott közben tudják hogy ismerőst úgyis beraknak mi értelme ennek ?!?!
2013. jún. 11. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!