Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy napot hiányzok a...

Ha egy napot hiányzok a suliból (igazolatlanul), akkor a szüleimet tényleg feljelentik? Egyáltalán milyen következményei vannak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Az semmi de ez már az utolsó 7 lezárják ezt is mint a jegyeket szval nyugodtan logj el suliból mert már nincs annyi idő hogy ezt beírják
2013. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ma ügyesen elaludtam, így az utolsó előtti napom az igazolatlan lesz (ami a'sszem 6 vagy 7 óra) de mondták szüleim, hogy ne parázzak, max beírnak valami osztályfőnöki figyelmeztetőt vagy intőt, de az is kétséges, hiszen utolsó 2 napban már ők sem ilyen köcsögök (bár mondjuk vannak kivételek) de ha be is írnak valamit, akkor azzal sem tudnak már mit kezdeni, hiszen 2 nap és zárják a tanévet. Ne parázz te sem, én se teszem :D Van olyan osztálytársam aki az utolsó 3 napra nem jön be, aztán vele sem tesznek semmit. Nem fogják feljelenteni a szüleidet, ennyi hiányzás miatt meg már pláne nem.
2013. jún. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Régi, de muszáj hozzászólnom, hogyha esrtlegmásnak hasznos lesz.

Tavaly volt két-három igazolatlan napom, mert elfelejtettem odaadni az igazolást, év végén találtam meg a füzettartóban. :D

Akkor egy kicsit beparáztam, de nem történt semmi. Meg sem említették.

De ezt úgy képzeljétek el, hogy akkor beírták amikor nem igazoltam le, de év végére ki lett törölve... :3

2020. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!