Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátaim kérésére felhívtam...

A barátaim kérésére felhívtam a tudakozót? Olvasd tovább.

Figyelt kérdés
felhívtam és azt hitték vicces lesz amit mondanak. azt mondták ők beszélnek bele. mikor felvették a telefont belemondják: mi az az anális szex. a nő először nem értette aztán még egyszer belemondták még egyszer. a nő ezután lenyomta. most mi lesz? megbüntetnek, lenyomoznak, vagy csak épp nem akart válaszolni mert ez kínos? Segítsetek!

2013. jún. 13. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy ilyenért szerinted megbüntetnek? Az esély erre 0%. Ezért egyszerűen nem büntethetnek meg. Arról nem beszélve, hogy a jagellóknak, van fontosabb dolguk is az ilyen pitiáner ügyeknél.
2013. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Tudakozóban dolgozom. Gondolom a 198-at hívtátok, az pedig a Belföldi Tudakozó és ők nem foglalkoznak az ilyen kérdésekkel, mert nem a BT hatáskörébe tartozik megválaszolni tréfás kedvű ügyfelek kérdéseit. Mellesleg ezek fárasztóak is szoktak lenni, ebben semmi kreatívság sincs, máskor erőltessétek meg magatokat! :)


Viszont ha a 197-et hívjátok legközelebb fel, nos ők a Tudakozó Plusz, vagy régi nevén a Különleges Tudakozó. Ők megmondják, mi az az anális szex, főleg akkor, ha egy jó kedvében lévő operátorhoz kerül a hívásod. Tegnap hozzám is befutott egy Humor Harold hívása, 6 perc 16 másodpercet beszéltünk. Nekem feldobta a napomat (meg a kollégákét is, mert hallották, miket válaszolok), az ügyfél meg a társasága jókat nevettek a frappáns válaszaimon. De szeretném majd látni az arcukat, ha megkapják a számlát, rajta az 1.400 ft-os Tudakozó Plusz hívásdíjjal :), ugyanis a Tudakozó Plusz emelt díjas szolgáltatás, percenként 200 ft :). Úgyhogy ha van felesleges pénzed ökörködésre, hívd nyugodtan a 197-et! :)


Egyébként nem nyomozunk le, ilyen szinten nem érdekes számunkra az, hogy ki hívott fel minket.

2013. jún. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!