Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sürgős! Mit tanácsoltok? Mi a...

Sürgős! Mit tanácsoltok? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

van egy jó barátnőm vagyis nem nevezhető annak. egy éve lett szorosabb a kapcsolatunk minden napot együtt töltünk az iskolától kezdve együtt szórakozunk meg minden de neki van egy még jobb barátnője akit már gyerekkora óta ismer meg ott lakik tőle egy utcára. na szóval az a baj hogy úgy érzem meg kéne szakítani ezt a barátságot mivel nem érzem úgy hogy én lennék neki az első, és ez mindennél rosszabb. a másik meg az hogy belevitt engem minden rossz dologba. miatta évet kell ismételnem, a gyámügy gondozásba akar venni stb:( kihasznált. sokszor elkérte a pénzemet hogy cigit vegyen magának (mert én nem cigizek) nagyon megváltoztam miatta és ezzel én is tisztában vagyok hogy nem helyes irányba. sokszor amúgy elég bunkó mikor mások előtt vagyunk még velem is sokszor kötözködik.viszont nagyon szeretem mert nagyon jókat lehet vele hülyéskedni meg beszélgetni mélyen. de akkor sem érzem hogy sokáig bírnám már ezt. ő is én is megbuktunk azt akarom valahogy elintézni hogy ne kerüljünk egy osztályba hogy megszabaduljak tőle. a másik barátnője meg szerintem engem nem igazán kedvel ahogy eddig észrevettem pedig én próbáltam nyílni felé mert barátságos ember vagyok de hiába nem vagyunk egy hullámhosszon. egyszóval szerintetek ezt folytassam tovább vagy hagyjam a fenébe? ha hagyjam akkor hogyan szabaduljak meg tőle?

15/L


2013. jún. 13. 19:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!