Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik tévés személyiséget...

Melyik tévés személyiséget kedveled leginkább, és kit legkevésbé?

Figyelt kérdés
Esetleg valami magyarázatot is hozzá lehet fűzni.
2009. okt. 10. 16:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Liptai Claudiát bírom nagyon, mert nem az a tipikus cicababa, akik amúgy a tévében szoktak lenni, meg én jófejnek tartom.

Akit nem bírok, hát azok közül több is van, Demcsák Zsuzsát pl. el nem bírom viselni, de úgyan így vagyok a Stohl Andrással is.

2009. okt. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én Ördög Nórit bírom, normálisnak tűnik, és szerintem nem játsza meg magát. Akit nem bírok az Valkó Eszter, és Peller Marian. Csinosak mind a ketten, de én úgy veszem le, hogy megjátszák magukat egy kicsit. De, biztos ezt kell tenniük a TV-ben.
2009. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem örültem először Horváth Évának,de már most megszerettem,így voltam Stohl-al is,de viszont nem birom a Bárdos-Máté párost és Valkó Esztert.
2009. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Baló György , Frei Tamás
2009. okt. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én Peller Mariannt bírom, meg a Mikit. A Beszeda Gábort nem bírom. De van még pár biztos mind2 oldalról, hirtelen csak ennyi jutott eszembe.
2009. okt. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Frei Tamást, Azurák Csabát szeretem (meg úgy az egész Napló stábját), Peller Mariannt, Valkó Esztert, Barabás Évit, Csonka Picit pedig utálom. (Egyébként az utóbbi kettő nagyon összeillik szerintem..ugyanolyanok.)
2009. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akit nagyon nem: Vágó István. Nagyon elszállt magától. Igazságtalan, részrehajló, beképzelt pojáca. Alacsony, kövér, vörös... talán ezt szeretné ellensúlyozni.
2009. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az összes ilyen tv játékos műsörvezetőt utálom, pl valkó eszter stb. De utálom még stol andrást, csonka andrást, fekete pákót,
2009. okt. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Akit utálok az Horváth Éva, mert egy buta liba, egy értelmes mondata sincs, aztán Stohl András, ő egy drogos, idióta, nagyképű se@@fej. Akiket még nem bírok azok: Zalatnay, Lilu, Bagi-Nacsa, Fábry, Delhusa!!, Tüncike, és még írhatnám. Akiket szeretek: Ördög Nóri, Hajdú Steve, Szujó Zoli
2009. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Kedvelem:Ördög Nóri,Ada,Zola,Ben

Nem kedvelem:Szujó Zoli,Azurák Csaba,Valkó Eszter,Szakál Miki.

2009. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!