Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jól látom, hogy a média...

Jól látom, hogy a média agykárosító, morálisan romboló műsorai egyre jobban mérgezik az emberek, főleg a fiatalok személyiségét, mégis mit tehetünk, mit tehet a szülő, a gyerek?

Figyelt kérdés

Borzasztónak tartom, hogy pl. egy Alekosz-féle modoros, IQ-szegény, retardált lény megnyeri az emberek szavazataival a Való Világot és vele együtt lakást és milliókat, aki arra büszke, hogy az anyja,nagymamája eteti, kiszolgálja, hogy nem veszi komolyan a nőket. A fiatalok frusztráltak, mert azt látják a semmiért lehet kapni milliókat, de a kemény munkáért csak a töredékét. De ez csak egy példa.

Kik a mai sztárok?Kik a mai celebek? Milyen értéket közvetítenek? A válasz siralmas. Nekem személy szerint már a tehetségkutatókból is elegem van, az is azt sugallja, hogy legyél sikeres és csak úgy tudsz az lenni,ha tudsz énekelni, vagy táncolni. Minek ennyi cőlőp egy közel 10 milliós országban, minek? Legalább régebben voltak jó, értelmes vetélkedők(Vitray, Vágó), kevesebb volt, tehetségkutatókból is, de tartalmasabb és értelmesebb is. Nem akarom, hogyha lesz gyerekem ezen nőjön fel, hogy depressziós legyen, mert nem azt az életet éli, amit a média celebei.


2011. aug. 6. 08:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
osztom a véleményt! 100%-ban igazat adok!
2011. aug. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Már ezekből a kérdésekből is Dunát lehetne rekeszteni! Ha a gyereked azért lesz depis, mert nem Alekoszra hasonlít, akkor nem tudom sajnálni ne haragudj!
2011. aug. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Régen rossz ha a gyerek az emberi értékeket a TV-böl kell ellesse és nem a szülötöl kapja a jó példát amit követhet.
2011. aug. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Amennyiben azt látja, hogy a szülei sem a celebek életét élik mégis boldogok, akkor ő is boldog lesz.
2011. aug. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

1. ne legyen tévétek így kihagyja ezeket

2. legyen tv a házban, de ne legyen beköttetve szóval dvd van hozzá és azon nézhetik azokat a filmeket amiket letöltöttél és megengeded nekik, mert tudod, hogy normális erkölcsöt képvisel


Lehet hülyén hangzik, de én már msot töltöm le azokat a dolgokat amiket később nézhetek, mert ahogy halad a kor egyre erkölcstelenebb és értéktelenebb filmek lesznek szerintem. Szóval még most a régi fajta meséket (én pici pónom, magyar népmesék hasonlók:D) is le lehetne tölteni, mert a mai mesék mind erőszakot sugalnak.

2011. aug. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 09:06


Akik fogékonyak, érzékenyek, nem erős, kiforrott személyiségek, azokat nagyon könnyu befolyásolni.Elég egy lökés, ami elindíthatja a lavinát.

2011. aug. 6. 09:15
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Egyetértek teljes mértékben. Nagyon kevés olyan műsor van ami igazi értéket tud adni(pl szerintem a Beugró) és ezektől a szennyektől meg egyre jobban butulnak el sokan. Ez mind a profit miatt van mert ezekkel nem kell sokat dolgozni és mégis sokan nézettséget hoz. Ez a mai világ.
2011. aug. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

A tinik elég fogékonyak mindenre, keresik önmagukat és naivak, szóval lehet őket szidni, de azok a kis buták, nem tudják, hogy mi az igazi érték, mert mindenhonnan ez dől! (nem akarom védeni őket, mert van amiről ők tehetnek)

Elég a pedo macira felnézni, ahova összegyűjtötték a tini kislányokat, milyen ruhákban, pózokban villognak, mert azt hiszik ettől lesznek valakik, közben csak egy darab húsnak tekintik őket.

És igen, egyre jobban mérgezik az embereket, érdemes lenne előkapni egy-két pszichológia könyvet, baromi tanulságos!

2011. aug. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Párommal soha nem nézünk tévét, és már nem is tudom, hogy mióta. Való világból max két jelenetet láttam, amikor a konyhában sütögettem és szüleim tévéztek, de az is elég volt, végig sípolgattak a káromkodás miatt és éppen csapkodtak össze vissza. Nevetséges.


Mi is sorozatokat, filmeket szoktunk letölteni és a gépen nézzük meg.


Amúgy még suliba jártam és komolyan, minden szünetben azon problémáztak, hogy mi van a való világban. Ezen idegeskedtek. Én nem tudom, hogy mi lesz itt. Habár még fiatal vagyok, de azért már én is látom, hogy mikor gyerek voltam, akkor még más volt minden.


21/N

2011. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Hú most megnéztem ezt a puruttya pedomaci oldalt.. Egyszerűen szörnyű, ahogy a sok kis 14 éves utánozza a tv-ben látottakat (szájcsücsörítés +hasonlók..)

Nem is tudom mik lesznek ezekből.. a sok piának, party-drognak milyen hatásai lesznek 10 év múlva?.. szerintem ezekből mind agyhalott felnőtt lesz,mert nem is sejtik milyen hatással van ez a szervezetükre..

2011. aug. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!