Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összevesztem a legjobb barátnő...

Összevesztem a legjobb barátnőmmel, ugy tűnik végleges, mit tegyek hogy ne essen ennyire rosszúl?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

1x én is összevesztem a legjobb barátnőmmel. Az elején nekem is nagyon rosszul esett. Valahogy az idővel elmúlik. De ha találsz egy "másik" legjobb barátnőt, úgy sokkal könnyebb. Velem is így volt. Azóta arra a csajra nem is gondolok, akivel összevesztem, pedig egy osztályba járunk. Teljesen közönbös vagyok iránta.

Nem is bánom, hogy így történt.


Lehet, hogy majd összebarátkozol valaki mással, vagy az is megeshet, hogy kibékültök.:)

2009. okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi..
2009. okt. 10. 17:33
 3/3 anonim válasza:
100%

Nem-nem.!

Nincs olyan, hogy "majd az idővel elmúlik".Ilyet ne is mondja.Nem múlik el.Csak sokan ezzel áltatják magukat.

Szabina.Legjobb barátnőm volt.Éjjel-nappal együtt voltunk.Mindent tudtunk egymásról, kiálltunk egymásért, és minden ilyen.

És egyszer csak ellöktük egymást.És nem múlik el az idővel.Még most is fáj, pedig már lassan két éve volt.

Mit tegyél, hogy ne essen rosszul.?Próbálj vidám lenni, és mutasd azt, hogy nem fáj, és ez neki fog rosszul esni.És tartsák benned a jó barátok a lelket.

Nekem sokat segített, hogy kisírhattam magam a jóbarátoknak, és ekkora szerettem meg az idézeteket, és a "csöpögős zenéket".

Viszont.Mindig vegyél róla tudomást, ha látod, köszönj rá, és vegye le azt, hogy te nem haragszol rá, és tiszteletben tudod tartani azt, amit akart, és amit kért.

Igyekezz, hogy erősnek mutatkozz kívülről, de belül se törj össze teljesen.!

2009. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!