Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy sötétbarna...

Lehetséges az, hogy sötétbarna hajból felnőttkoromra ilyen vöröses-rézszínű legyen? 14/L

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron vettem észre először vörös tincseket (nem csak hajszálakat), de aztán ősszel megint barna lett, csak néhány vörös hajszál maradt meg (régen néhány sem volt). Most megint egyre több van belőle. Ez csak ilyen nyári "kifakulás", vagy lehet, hogy tényleg vörös leszek felnőttkoromra?

2013. jún. 14. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha volt a felmenőid között (nagyszülők, vagy távolabbi), akik között volt vörös hajú, egy ilyen megkésett genetikai visszaütés lehet. Szüleidnek milyen színű a haja?
2013. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Anyukámnak ugyanúgy sötétbarna, de neki is van egy kisebb vöröses beütése, de nem olyan feltűnő (nekem meg kezd eléggé az lenni). Apukámnak meg fekete. :)

A felmenőket, nagyszüleimet nem tudom, azt hiszem, kérdezősködök majd egy kicsit... Köszi a választ! :)

2013. jún. 14. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!