Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerb film kis tartalmát...

Szerb film kis tartalmát kérhetném? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval néztem a filmet az utolsó 20 percben elmentem mert már nem bírtam... de ha én abba hagyok egy filmet a többi része érdekel és írásban jobban kibírom mint látva...ezért kérlek írjátok le, hogy az utolsó 20 percben mi történik...ha segít valahol ott hagytam abba mikor nézi az erdőben a kamerát és a csajnak az összes fogát kihúzták és utána leszop egy csávót...utána elmentem mert már nem bírtam...onnantól kérlek RÉSZLETESEN mi történt mit csinált a csávó... köszönöm szépen előre is :) (és ne mondjátok, hogy ha ennyire érdekel nézzem meg mert mondtam nem bírtam de írásban jobban viselem mint látva)
2013. jún. 14. 12:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy nem tudom ez melyik részhez tartozik de valamit ilyesmit is beszélnek, hogy szemüregkúrós ... az mi? vagy akkor mi volt? erre is pls válaszoljatok..köszi :)
2013. jún. 14. 12:21
 2/3 anonim válasza:
Szóval utána megy az utcán és elkezdi verni a ... Utána odamegy 2 csávó és elkezdi rugdosni,megverni.De megérkezik a rendező és egy kopasz gorilla kitöri a 2 csávó nyakát,beülnek egy limóba és elindulnak valahova ahol van 2 lekötözött ember(semmi nem látszik belőlük csak a seggük) elkezdi krni az egyiket,odajön a barátja.És ô a másikat de kiderül h a fiát krja seggbe a barátja meg a feleségét... Azután elég dúrván ,megölnek mindenkit (a Milos meg a felesége) és ott nyomja ki a szemét a f...ával. Hazamennek és mind a 3man ( a gyerek is ) öngyilkosok lesznek.A csavar a végén h bejön 3-4 pasi (kamerával) és seggbe krják a halottakt(az már nem látszik).
2013. jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Áhh, köszönöm szépen. a durva gyilkoláson belül mit értesz? pl? ( ha szabad megkérdeznem)
2013. júl. 2. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!