Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindenhol meztelen vagy...

Mindenhol meztelen vagy falatnyi fehérneműben pózoló csajokat látok. Ránk, nőkre nem gondolnak? Vagy csak engem akaszt ki, hogy 10ből 8 helyen ilyen képeket látok?

Figyelt kérdés
Nyilván nem férfiaktól várom a hasonló véleményt.. :)

2013. jún. 14. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Az a bajod hogy te csúnya vagy?
2013. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Csak téged akaszt ki. :)
2013. jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Azért gondolnak ránk is. Látok félmeztelen férfi fotókat is. Egyébként ritka a természetesen gyönyörű nő az ilyen fotókon, általában azoknak nem kell ilyen szánalmas önigazolás. Ami pedig photoshop segítségével készült azon látszik is. Vagy a különböző közösségi oldalakra feltett fotókra gondolsz? Azon is látszik ha például a dundi csajszi felülről fotózta le magát és a hasát behúzta. A legtöbb ilyen fotó csak mosolyra fakaszt, szánalmat ébreszt, nem felbosszant.
2013. jún. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok csúnya, legalábbis Én és környezetem nem tart csúnyának, sőt. De az, hogy felmegyek egy közösségi oldalra és akkor ez.. Ha ilyen képeket akarok nézegetni, akkor felkeresek egy olyan oldalt, de nem egy facebookot..

A szánalmas amatőr csúnya dagadt lányok engem is megnevettetnek... :DDD

2013. jún. 15. 10:25
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Én gondolok a hölgyekre, egész nap ha lehet meztelen vagyok, csak az nem lát aki nem akar.
2013. jún. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Az én ismerőseim közül figyelmeztetés nélkül, első alkalommal repülnek azok, akinek a képén meglátom azt, amivel készült. Problem solved.
2013. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!