Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy liter bortól be lehet rúgni?

Egy liter bortól be lehet rúgni?

Figyelt kérdés
általánosságban
2009. okt. 10. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
De még hogy :D be lehet pláne ha fiatal vagy de nekem mondjuk egy üveg bor (hét és fél deci) is elég hogy kezdjek kóvájogni de a lényeg h egyszerre idd meg minél többet.
2009. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
be hát
2009. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:)) köszi, csak onnan jutott eszembe hogy most szüreteltünk és apa azt mondta lett olyan 200 liter bor és elkezdtem számolgatni hogyha valaki naponta egy litert meginna 200 napon át be lehetne rúgva:D én is unhatom magam:D
2009. okt. 10. 21:31
 4/6 anonim ***** válasza:
én egyszer egy csésze forralt bortól voltam kicsit furán,de nem mondhatnám,hogy be voltam rúgva. Apám mondta a forralt bort "meghűlési gyógyszerként" :D
2009. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy litertől lehet egyáltalán NEM berúgni?? Gondolom a hardcore alkeszeknek persze "kevés" de sztem az bőven elég hozzá...
2009. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem elég volt 4-5 deci vörösbor kb.

iszonyat rosszul voltam ( a rosszullét már nem jó :S ) hazaértem és hánytam egy nagyot :D másnap reggel is hányás keringetett,ha rágondoltam :S

2009. okt. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!