Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A TaleWorlds nevű cégről...

A TaleWorlds nevű cégről valaki valamit? Csődbement, vagy mért nem publikál semmit?

Figyelt kérdés

[link]

Utoljára 2012 Szeptemberében írtak ki bármit is, azóta semmi hír nincs a cégről vagy annak játékáról.



#cég #Mount & Blade #taleworlds
2013. jún. 15. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem a játékot, de utánajártam, az angol Wikipédián írja, hogy 42 alkalmazott dolgozik a TaleWorlds-nél (2013 Májusában), tehát 2013 májusában még volt a cég, mert különben nem írták volna be, hogy hány alkalmazottat dolgoztatnak, és ha májusban volt, nem hiszem, hogy azóta megszűnt volna (arról nem beszélve, hogy azt biztos írnák a honlapon, és esedeznének egy kis adományért (mindenhol olvashatnád a Donate feliratot), sztem. biztos, hogy nem szűnt meg.
2013. jún. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, igen, nagyjából ezekre én is rájöttem csak elég furcsa az, hogy semmi hírt nem adtak. Legalább facebookon posztoltak volna egy képet ilyen felirattal: Ez az új páncél lesz a játékba; Jelenleg a játék 30%ig kész.

Forumokon is átlag emberek beszélnek róla, semmi infót nem tudva :(

2013. jún. 15. 15:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!