Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Irnatok össze nekem lécci...

Irnatok össze nekem lécci magyar rappet? Edddigi gyűjteményemben van 89 db csak szeretnem gyarapitani :D

Figyelt kérdés

2013. jún. 15. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
És melyik az a 89?
2013. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ha ugyanazt a 89-et írjuk mi is?:D Legalább írj pár előadót akiknek a számaival tele vagy, azokat akkor kihagyjuk.
2013. jún. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkezdet Phiai- ők költők, de néha rappelnek

Sub Bass, Anonim MC, 2arc- ők őszinték, és szimpatikusak

Deego- jó hallgatni, de semmi több

2013. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Adamzz AK26 Antal Day awful barbárfivérek beerseewalk blasee blr busapi childreno of distance copycon curtis dé deego deniz diggieman dipa dsp essemmm fankadeli funktasztikus HEKIII hibrid HŐSÖK ifs JAMBALAYA kamion kilakikitt lowkid majka mcblack mcdc mcGőz MC Soon Mentha mes MRBUSTA pain pozitiv rapresent REDBULL PILVAKER rhino siska streetroyal theSTEVE tibbah tirpa TKYD utcakultúra Zéeessó
2013. jún. 30. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:

MRW, Bankos, Bobakrome, Anonim MC, Animal Cannibals, Dopeman, NKS, Flex, ArtosCsaba, Sub Bass Monster, Eckü, Fülke, C-Zár, Odupla, Mohaman, Riddler, Punanny Massif, Phat, Tyson, Ogli G, RedOne, Minimal Beat, LL Junior, Raphlex, Raptorz, Norba, Copy Con, Kalo Bone, Gamekutya, Connections, Fürkésző Elemek, Különvélemény, Turha, Weszélyes Elemek, Plazma, Ganxsta Zolee, Slackman, Nixon, Süti, Mikee Mykanic.

Remélem segítettem:D

2013. jún. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi :D
2013. júl. 2. 17:52
 7/7 A kérdező kommentje:
de amugy aki akar az meg irhat :D
2013. júl. 14. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!