Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj ha szellemekkel álmodok?...

Baj ha szellemekkel álmodok? Vagy esetleg szellem van a dologban?

Figyelt kérdés

( Tudni kell hogy már régebben láttam szellemeket, és magamat is arra tituláltam hogy az vagyok. Pszichológushoz is jártam, szerencsére kiszedte belőlem a félelmet.Csak sajnos ez újra visszajött.) Előre is bocsi a hosszú sorokért, légyszíves segíts! Nagyon fontos lenne! Én már többet nem akarok félni!! Tehát ...

Az elmúlt napban nagyon szörnyű álmom volt.

Elmesélem:

Éppen alszok az ágyon, ugyan úgy voltak a franciaágyra lerakva a pokrócok, ahogy az álomban. Alszok, és felébresztenek a barátnőim hogy hallanak hangokat az előszobából, majd megjelenik egy szellem az ajtónál és elkezd sikítani. Majd jött a többi szellemek forogtak az ágyam körül, majd lehúzták rólam a takarót. Majd egy hangos sikítással fölébredtem. ( nem én sikítottam, hanem az álmomban sikítottak ) Az hogy sikoltásokra ébredek, sajnos nem az első eset. Mindig nagy ledöbbenő arccal kelek fel és félek is ilyenkor. Borzalmasan rossz érzés, volt hogy már sírtam is ezért.

Ami már nem álom:

Jelenleg "sokan" meghaltak így nemrég..

Az első eset: kb 2 éve meghalt az egyik nagyon kedves rokonom, akivel nagyon jóba voltunk..szívrohamban halt meg éjszaka de ez nem is lényeges. A haláleset után, anyukám észrevette hogy a kádból leengedte valaki a vizet, úgy hogy a dugó is ki volt véve belőle, majd egy-két dolog el is tűnt vagy éppen más helyre került. Ez még most sem derült ki hogy mi volt.

A másik eset: már majdnem 1 éves a másik rokonom hunyt el hasonló helyzetben. Utána a szekrény ajtók elkezdtek csapódni, és valaki folyamatosan nyitogatta. A villany hirtelen lekapcsolódott, és így a tv is. Még ez sem derült ki hogy mi lehetett.

A harmadik eset: Na ez a legrosszabb eset. 1 hónapja a szomszédom halt meg. Ami nagyon fontos: utálta az egész családomat mi is őt és mindig csak ordibáltunk egymással. Szegény 92 éves volt. A szörnyűség az egészben hogy ő is visszatért valahogy. Mozognak a tárgyak, és ahogy már megtörtént pár dolog az előző esetekben, az most is megtörtént. 2 héttel ezelőtt a szüleim szobájába háromszor is leestek a könyvek érdekes módon. 10 könyv is leesett egyszerre, de nem csak egy helyről. Majd a spájzból leesett a reszelő, és pár étel is. Viszont ez nagyon érdekes eset, ugyanis az étellel kötődünk egymáshoz. De csak én és ő. De ez már egy hosszabb részlet. Apukám szó szerint így mondta : "Majd be sz*rtam, úgy megijedtem.. hogy mik voltak ezek a hangok?! Nagyon féltem."

És a negyedik eset: Még ezen a héten halt meg a másik szomszédom: Akkor most tőle is várhatok valamit?

Nagyon félek, de pszichológushoz már nem mennék többet! Segítsetek kérlek.. nagyon félek.



2013. jún. 15. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...Az undok szomszédon kívül,akikek szerettél,azoknak mi oka lenne rá hogy ijesztgessenek ? Pszichológus szerintem nem tud segíteni ilyen helyzetben...Utazz el valahova egy időre,tisztuljon ki a fejed,bizonyosodj meg róla hogy valóban nem csak képzelődsz.
2013. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!