Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szellemekkel szeretnék...

A szellemekkel szeretnék kommunikálni. De hogyan? Olvasd el a vékonybetűs részt!

Figyelt kérdés
A barátommal szeretnénk szellemmel beszélni. És abban kérem a segítségeteketeket, hogy előszöris hogyan kell velük kommunikálni, és hogy az veszélyes-e ill. ha veszélyes akkor hogyan.

2012. ápr. 15. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Kettszer eltem at hasonlo elmenyt. Egyik alkalom akkor volt mikor egy közeli hozzatartozom /ex aposom/ elhunyt akivel egy hazban eltem.

Sokat szenvedet a maja miatt. Az utolso napokban meg tudod jarni de elmeje mar zavart volt. Halala elött 1 nappal otthon mar a zavartsag allando lett.Meg ugyanezen a napon ejjel a korhazba kellett vinni es hajnalban elhunyt. Masnap este a lelke visszatert a hazba mert jol ereztem a hideg,hüvös jelenletet es megprobalt hozzam erni. Ijesztö volt az erzes. Es ez igaz valoban megtörtent esemeny. A masik egy teljesen mas eset. Idöközben elvaltam es egy masik hazba költöztem. Sokat voltam egyedül ejjel es egyik alkalommal lathatatlan hüvös,hideg testközeli erintesre ebredtem fel.Nem vagyok örült es bolond sem. Aki ebben nem hisz ne velemenyezze meg hozzaszolasomat.Azt tudom hogy itt rekedt elhunyt lelkek vannak közöttünk. Nem lehet megidezni öket mert neha ereztetik ök hogy itt vannak.

2012. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Igyatok sok szeszt,vagy drogozzatok,akkor megjelennek a szellemek. Különben csak beképzelés az egész.
2012. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az elsőhöz: hideg fuvallatot én is éreztem már sokszor,sőt,fel is ébredtem rá. De soha nem halott szelleme volt.

Ezekre az érzékcsalódásokra mindig van reális magyarázat,csak meg kell keresni.

2012. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elsö.H.sz. vok.Mivel lehet magyarazni a hideg erinteseket fuvallatokat? Komolyan ereztem mar ilyesmit ahogy azt leirteam. Es ez azota sem fordul elö többet.
2012. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a drogos része a legreálisabb xd. úgy lehet hideg fuvallatatot érezni hogy nem csukod be az ablakot.....máősrészt a test termológiája gyakran változik,a vérellátástól is függ, nem kell ragaszkodni minden marhasághoz amit a tvben látni...
2012. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent választ! De a leghasznosabb az első h.sz volt. És igenis léteznek szellemek..
2012. ápr. 16. 05:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Hívjátok fel telefonon az asztro show-t vagy az ezo tv-t.
2012. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lelkünk útjai-t olvad el, abban van erről szó.
2012. ápr. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem is léteznek szellemek!

De kérlek, ne állítsatok, válaszolók olyan dolgokat, amiről nem tudjuk, hogy valóban igaz! Lehet, hogy SZERINTETEK nincsenek szellemek, de akkor ne írjátok, hogy biztosan nem léteznek! Mi van, ha tényleg léteznek szellemek?

2012. aug. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!