Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell kiutálni azt a...

Miért kell kiutálni azt a lányt a suliban akinek nincs pénze szépen öltözni?

Figyelt kérdés

Rollam van szó! Nagyon-nagyon szegények vagyunk. Szertnék jól öltözni van is stílusom de nem tudok 1 pólót se venni mert csóró vagyok!

Miért kell emiatt kiközösíteni???


2013. jún. 15. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak ezert eleg szemet dolog, de az atlag csajoktol mit var az ember. Nekem pl. olyan haverjaim voltak, akik szinten szegenyebbek voltak, fiuknal talan ez nem akkora problema. Hany eves vagy?
2013. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16 leszek.
2013. jún. 15. 23:06
 3/7 anonim válasza:

Sajnos ilyen világot élünk, a ruha teszi az embert.

Főleg ha nagyvárosban élsz.

2013. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, talán abban a korban a legszemetebbek a csajok. Fiúk azért annyira nem szemetek, vagy ők is? Nekem is voltak szegény osztálytársaim (szegényebbek, mint én, pedig én se vok gazdag), de őket nem közösítettük ki, hacsaknem f*szfej is volt mellé.

Előző: Kisebb városban sztem jobban ez megy, pl. Pesten nem nagyon nézik ki sztem a szegényebben öltözködőket, pl. 8. kerben sok szegény van, s nem hiszem, h pont ezért b*szogatnák, sőt ezeket sztem nem is piszkálják. Egyébként turiból tök jól fel lehet öltözni.

Merre laksz kisleány, közeli helyet, ha falu, vagy kisváros, vagy nem akarod, h kitudódjon.

2013. jún. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Budapest. 13ker
2013. jún. 16. 15:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat az eleg gazdag kerulet ugy tudom, hogy kerultel oda, ha ilyen a helyzet, vagy nalatok mi szamit szegenynek, mert nalunk az, ha szamlak utan nem igazan marad penz kajara. Nem gondolkodtatok, h kintebbi keruletbe mentek, pl egy 18., ahonnan tok gyorsan be lehet jutni vonattal a varosba?
2013. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 14. kerületbe jártam, elég szegények voltunk akkoriban. Azért innen onnan kapott ruhákkal átvészeltem, illetve később elkezdtem dolgozni iskola mellett részidőben, és akkor már telt egy-egy darabra.

Szerencsére nálunk (a mi osztályunkban) ezért nem ment a kiközösítés, pedig voltak jobb módúak is az osztályban. Sőt gyakran azzal "vágtunk fel" egymásnak lányok, hogy mennyire olcsón vettünk valamit vagy hogy piaci és milyen jó!

Fel a fejjel, húzd ki magad, ők csak a szép ruháik miatt néznek ki jól mert gonoszak, és az senkinek sem áll jól.

Ennyi idősen vállalhatnál valami kis diákmunkát, amiből, ahogy írtad a jó stílusoddal egy-egy ruha megvásárlásával is szuperul feldobhatnád a megjelenésed, ők meg majd megpukkadhatnak a drága, de esetlegesen ízléstelen gönceikben ;)

2013. okt. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!