Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit rajzoljak a barátomnak?...

Mit rajzoljak a barátomnak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Megkért, hogy rajzoljak neki valami szépet. Mindenki azt mondja, hogy szépen rajzolok, és tudom, hogy egy picit így is van csak alábecsülöm magam. lényegtelen. Sajnos fantáziám nincsen. Mindig, szinte mindig csak portrékat rajzolok, viszont azt nem adhatok neki. Igazándiból imádja a keleti hagyományos festészetet és természetet, a harmóniát, a romantikus dolgokat, gitározik és dalokat ír. Gondoltam arra, hogy magunkat de alig másfél hónapja vagyunk együtt, még képünk se sok van. Ötletem sincs. Tudnátok segíteni? Akár egy képpel akár úgy hogy leírjátok mi legyen a képen, hogyan. Nagyon nagyon hálás lennék:)

2013. jún. 16. 20:49
 1/1 DBpisces561 válasza:
rajzolj valami szép tájképet modjuk őszi táj legyen valami ilyesmit: [link]
2013. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!