Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rajzoljak a barátomnak?

Figyelt kérdés
Évfordulóra szeretnék neki rajzolni valamit.Légyszi adjatok ötleteket!Küldjetek képeket mert én nem találtam semmi jót!Előre is köszi!:)
2011. aug. 4. 17:23
1 2
 1/13 asdface ***** válasza:

Én is szoktam rajzolni, én arcokat szeretek.

Szerintem egy olyat amin mind a ketten rajta vagytok.

Nem ismerem a srácot, de ha olyan mint én akkor akármilyen randa a rajz, akkor is örülnék neki, mert tőled van.

Nekem egy szalvétám van, amire rá van írva,hogy szeretlek és szív alakba van hajtogatva. :D

2011. aug. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van valamilyen kedvence? Pl együttes, Forma1-es versenyző, vagy valamilyen hobbyja amit nagyon szeret? Én exem pl dobol. Ha még járnánk, tőlem egy grafit technikás dobszerkós képet kapna, A3-as formátumban.
2011. aug. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én egy közös fotónkból csináltam rajzot, csak képregény stílusban :D
2011. aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
magadat meztelenül
2011. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Edzeni jár...azon kívül nincs rajzolható hobbija :D

Egyébként az utolsó hozzászólás érdekelne.. esetleg tudnál róla képet mutatni? mert én is hasonlón gondolkodtam csak nincs túl sok időm rá :S

2011. aug. 4. 17:36
 6/13 A kérdező kommentje:

mármint a képregényesre gondoltam :D

a meztelenkedést és az aktképes hozzászólásokat hanyagoljuk!kössz!!

2011. aug. 4. 17:38
 7/13 anonim ***** válasza:
puncit
2011. aug. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én egyszer a barátomnak a becenevét ( amit én adtam neki..) rajzoltam/ írtam le,graffitis stílusban.:D örült neki. *-*

amúgy szépen tudsz rajzolni? mert mondjuk nem mindegy :D

2011. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
azt mondják hogy van tehetségem hozzá ..bár már rég nem gyakoroltam úgyhogy itt az ideje elkezdeni :D
2011. aug. 4. 18:09
 10/13 anonim válasza:
51%
egy nagy Faszt!! xD
2011. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!