Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy emberke a városban,...

Van egy emberke a városban, akire nagyon kívámcsi vagyok, hogy mit csinálhat. Hogyan deríthetném ezt ki, anélkül hogy felkelteném a figyelmét? Leírás lejjebb.

Figyelt kérdés

Szóval Van egy emberke, azt kell tudni róla, hogy alig van barátja, alig mozdul ki otthonról, és csinálhat valamit, amit még most sem sikerült kiderítenem.

Szerintem titkolózik, készülhet valamire, ha netán összefutok vele (az is csodaszámba megy) és amikor belenézek a szemébe, szinte megbabonáz, mintha sulykolna vele, eléggé ijesztő, és olyankor tiszta libabőr vagyok. Hallotam róla dolgokat, azt mondják, hogy nagyon intelligens és azokat akik nem hagyják őt békén, nem hagyják őt élni, azoknak elég alattomos módon keresztbe tesz.


2013. jún. 16. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez olyan romantikus. Hány év lehet köztetek?
2013. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő olyan 20 év körül lehet, én meg 25 vok.
2013. jún. 16. 22:35
 3/4 .FeRi. válasza:
Szerintem embereken kísérletezik és a szerveiket eladja lehet hogy szervkereskedő muhahaha sztem hagyd a fenébe még rosszul jársz ne üsd bele az orrod
2013. jún. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hinném, azokkal jófej akik nem csesztetik vagy nem szórakoznak vele, ám azokat utálja akik nem hagyják nyugton.
2013. jún. 17. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!