Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » úgy érzem valami hiányzik az...

úgy érzem valami hiányzik az életemből és nem teljes valamiért. Mitől derithetném ki hogy miaz?

Figyelt kérdés
valahogy nem olyan már mint régen,minden megváltozott.olyan üresnek érzem és egyhangunak.
2013. febr. 9. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre én is régóta keresem a választ!
2013. febr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre,csak te adhatod meg a választ.Lehet,hogy a "nagy-ő" az aki hiányzik..de lehet,hogy bármi más apróság.A legjobb módszer ,ha minél több mindenbe belefogsz.Keress hobbit magadnak.Kezdj el sportolni valamit..rajzolj,vag írj blogot vagy akármi..és az idő múlásával úgyis rá fogsz jönni majd,hogy mi volt az ami hiányzott neked ezek közül:)
2013. febr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát az lehet hogy hiányzik.de nem merek bele vágni egy kapcsolatba.körülöttem mindenki kapcsolatba él,mármin a barátnőimr gondolok.én meg úgynevezett forever alone vagyok.lehet hogy hülyén hangizk de ha bele vágok egy kapcsolattba előübb utóbb majd szexuális életet is kell hogy éljek.én meg attól tartok.az taszit el.szóval ez az egyik ok.a másik ok pedig hogy mondjam meg a szüleimnek hogy barátom van.és elég félénk lány vagyok.
2013. febr. 9. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!