Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljaaak? Megőrülök?

Mit csináljaaak? Megőrülök?

Figyelt kérdés

Semmi kedvem nincs tanulni, én nem tudom mi lett velem, nem érzem a fontosságát és a felelősséget, pedig rengeteget kellene még tanulnom. A csütörtöki vizsgám ráadásul 3/3-as tárgyfelvétel, azaz utolsó lehetőség, ha nem sikerül, kirugnak?!!! Olyan érzés van bennem, mintha nyári szünet lenne, és semmi dolgom..

Segítsetek kérlek, hogy kaparjam össze magam?


vizsgaidőszak, jogi egyetem, 3. év

21/L



2013. jún. 17. 11:31
 1/2 anonim válasza:
Én is sokszor voltam így, aztán direkt igyekeztem ezzel foglalkozni, pl. elalvás előtt arra gondoltam, hogy milyen hülye vagyok hogy nem tanultam, és így meg fogok bukni. Aztán egyre jobban rajtam maradt a pánik, és az utolsó napokban már tanultam ezerrel.
2013. jún. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fanny1885 ***** válasza:
Szerintem gondolj bele abba,h vannak olyanok,akik diplomával most egy üvegházban dolgoznak a többi napszámossal együtt,mert semmi más lehetőségük nincs. 42 fok van,de lesz 45 is. Ezért szívd fél magad és tanulj ezerrel,hátha jobban tudod majd kamatoztatni a tudásodat.
2013. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!