Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elnézzük a mostani generáci...

Ha elnézzük a mostani generációt, illetve a régebbiek közt is hogy milyen embertípusok terjedtek el, akkor milyen jövőre következtethetünk?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy milyen társadalmi berendezkedésű lenne csak Magyarország (erről van mindenkinek átfogóbb képe,úgyhogy ne találgassunk mondjuk Új-zéland kilátásairól) mondjuk 20,30,vagy akár 50 év múlva.


Melyik embertípus terjedne el?(nem,nem genetikai alapon.)

Mik lennének a normák?

Ha egyáltalán működőképes ez a viselkedési forma,ha tendenciát nézünk.Ha így folytatódik nem lesz itt valami nagyobb szabású összeomlás?


2013. jún. 17. 14:07
 1/1 Nirata ***** válasza:

Hát ezen én is sokat gondolkoztam, pedig 93-as születésű vagyok.

A kérdésedre nem tudok válaszolni, de nem jó felé vezet a saját generációm, az tuti

És az a legrosszabb, h a nálam 3évvel fiatalabbak sokkal dúrvábban viselkednek, mint én 3-4 éve.

2013. jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!