Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A magyarokon miért nem látszik...

A magyarokon miért nem látszik meg a hun vonás? Úgy értem, hogy mi nem vagyunk húzott szeműek, mégis hunoknak, vagy mongoloknak hívnak minket. Miért nem látszik meg rajtunk? Mert a legtöbb helyen a hunokat húzott szeműnek ábrázolják?

Figyelt kérdés
És honnan látszik meg valakin ha hun,itt nem a húzott szemére gondolok?
2013. jún. 17. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Való igaz, hogy rokon népek vagyunk a hunokkal, de csak nagyon régről. Gyakorlatilag a honfoglalás idejére már bőven különváltunk tőlük.
2013. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én meg azt hallottam ,hogy volt két külön nép az egyik a hun másik a sumér. És azt hiszem ezért tekintenek testvéreknek minket a törökök,mert nekik állítólag ezt tanítják.És nálunk a citera is nagyon hasonlít az övéikhez
2013. jún. 17. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:

És azt tudod-e, hogy igencsak sokféle nép élt itt, a Kárpát-medencében, s a nagy-nagy vérveszteségek után más népeket is ide hívtak királyaink? József Attilától ezt biztosan ismered.


A világ vagyok - minden, ami volt, van:

a sok nemzedék, mely egymásra tör.

A honfoglalók győznek velem holtan

s a meghódoltak kínja meggyötör.

Árpád és Zalán, Werbőczi és Dózsa -

török, tatár, tót, román kavarog

e szívben, mely e multnak már adósa

szelíd jövővel - mai magyarok!

2013. jún. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez is segített köszi
2013. jún. 17. 18:07
 5/6 ettro ***** válasza:
70%

A Hun nép és a Magyar nép egy és ugyanaz a nép. A hun inkább egy összefoglaló név. Abba beletartozik még sok más nép is.


Antropológiailag a Hun és a mai Magyar között nincs semmi különbség. Az ókori és középkori Hunok mind fehér emberek voltak, nem voltak mongoloidok. ugyanígy a mai Hunok vagyis mi a leszármazottaik mi sem lehetünk mongoloidok.


A magyarokon, vagyis rajtunk egyértelműen látszódnak a Hun antropológiai jegyek.

2014. ápr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ay carramba! ***** válasza:
0%

A hunoknak annyi kőzük van hozzánk, mint az Androméda-galaxisnak a moák kipusztulásához. Azaz 98%-ban semmi. A hunok ősei a hsziunguk(ázsiai hunok), akiknek a befolyási területét itt láthatjátok: [link]


A magyarok, és a hsziunguk tartózkodási helye kőzt 6000km a távolság, nem egy időben vándoroltak nyugatra.


Ha nekem nem hisztek, akkor kérdezzétek a kinaiakat.

2016. aug. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!