Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak erős idegzetűeknek! Mi a...

Csak erős idegzetűeknek! Mi a véleményetek erről az igaz történetről?

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 11. 17:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
gyomrom felfordult tőle
2009. okt. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Fuu hát elég borzasztó bele gondolni hogy ilyenek is vannak és bárki lehet akár a szomszéd is..:S
2009. okt. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
úristen :O
2009. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

onyad. Oo

vannak ferdehajlamú emberek... nade ennyire? Oo

2009. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
Nekem bejön:) Jó a megevést túlzásnak tartom de a gyilkolásban és a csonkolásban a test feltrancsirozásában és is meglátom a szépséget és a művészetet. Gyakran nézek baleseti v pathológiai fotókat amíg ez másokat undorral tölt el én meg látok a halálban és a szétroncsolt testben vmi szépet. De megenni az sztem tényleg túlzás
2009. okt. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
hotdog (L)
2009. okt. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
hát undorító. annyira sajnálom azt a nőt. :C
2009. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

aham. hát ha az anyádat/nővéredet vagy közeli családtagod patológián készített széttrancsírozott képeit kéne megnézned, nem tudom, h mi szépet látnál rajta..

Te is aztán Hang vagy a sok közül!!! Egyáltalán láttál már igazából halott embert? Nem képen? Hát az semmi, hogy természetellenesen néz ki, de a szag mindent elsöprő!



Amúgy elég brutális. Én kicsit kiakadtam. engem alapból is mindig betalálnak az elmebetegek.. Már a rendes emberekbe se bízok meg ki tudja milyen kannibál gondolatai lehetnek??!

"egyem a pofidat" öreg néni beszólásnak most nyert értelmet a szófordulata.. :D Már nénikkel sem barátkozunk a buszon.. :D

Én az ilyen embert a legnagyobb kínok közt végezném ki.. De csak szépen lassan, hogy a saját hulla szagának eszenciáját még ő is megérezze... Rohadna meg..

2009. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%
Láttam igen halott embert bocsegéd vok. Igaz nem én boncolom őket én csak előkészítem de azok mind halottak. Igen láttam halott embert csak ma 4-et + a hűtőházban vagy 70-et. Kielégített a válasz "hang"-oskodó barátom
2009. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
elég sok gyilkos elméket nézek, ráadásul orvosira járok, nekem nem lépi meg az ingerküszöböm.
2009. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!