Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láttam a neten egy képet h a...

Láttam a neten egy képet h a vizes hajra vizes kreppaírt dörzsöltek és olyan szinű lett a haj. Többi alul. --> Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Láttam a neten egy képet h a vizes hajra vizes kreppaírt dörzsöltek és olyan szinű lett a haj...hát én kipróbáltam és az egész hajam rózsaszín lett...kimostam utána 4 x is és nem jön ki.. mit tegyek??? FONTOS így nem mehetek ki a városba és sehová sem!!!

2013. jún. 18. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, mostanság még a rózsaszín haj is divat. Egyébként ha nem jön le, vegyél hajfestéket és a saját színére fessed át. Egyszerű művelet.
2013. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ööö..hát igen vennék én... csak annyi a gond h 13 éves vok XD
2013. jún. 18. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:
én szeretm a rózsaszinű csajokat az én barátnőm is rózsaszinre festette a haját :D am hogy is hívnak? lehet hogy te vagy XD
2013. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
menjmar:D:D linkeld a fb.odat és megmondom h az vagy e :D
2013. jún. 18. 22:42
 5/7 anonim ***** válasza:
mond a neved :D am linkelném de telorol nem megy :D
2013. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én ide nem irok nevet....irj te...:S
2013. jún. 18. 23:09
 7/7 anonim ***** válasza:
irj privátba :)
2013. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!