Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookos oldal jelentését...

Facebookos oldal jelentését szeretném megtenni. Shaynefashion.com nevű oldalon, óránkénti nyertessel szoktak játékot indítani, nyeremény nyaklánc fülbevalóval. Valószínű egy kamu oldal mert nyereményről még semmi hír. Kinél tudom az oldalt jelenteni?

Figyelt kérdés
Én 2 hete vasárnap nyertem egy nyakláncot fülbevalóval, válaszuk annyi volt hogy adjam meg a címem. Még nem kaptam ajándékot semmit. Semmire nem reagálnak. Az ilyen oldalak bejelentését hol tudom megtenni, hogy valószínű kamu oldal és a nyereményemet még nem láttam?
2013. jún. 19. 09:15
 1/1 anonim ***** válasza:

A domain foglalt, de az oldal nem megbízható. Így nem javaslom, hogy nekik írj. Megpróbálhatod a facebook-nál, de ők szerintem nem nyomoznak azután, hogy valóban az-e az oldal, aminek látszik. Azért próbáld meg.

A hírközlési főfelügyelet és a szerencsejátékokat felügyelő magyar szervezetek azért esnek ki, mert nem magyar cég.

2013. jún. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!