Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek nincs elegetek a...

Nektek nincs elegetek a PÁWÁK-ból?

Figyelt kérdés
az ilyen 13-20 éves kis kölkökre gondoltam akik apuci pénzével vágnak fől, és rózsaszín póló, meg ilyen hülye sapka. meg lenézik a dolgozó embereket.

2013. jún. 19. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy kinek a penzebol veszi a ruhait, azt ne altalanositsd mert nem igaz mindenkire


De am ja.... eleg rondak... de engem nem zavar, leszarom oket:D


Teged miben zavarnak?

2013. jún. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
játszák az agyukat. meg mondjuk van egy tablet gépük vagánykodnak a másiknak hogy neki nincs meg hogy milyen csóró közbe ő is az apjátol kapta nem ő vette
2013. jún. 19. 12:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ohm, mondjuk en is tabletrol irok, amit batyam hozott amerikabol:D de ajandekot mindenki kaphat, nem?:D

Hulye lennek a penzemet, amiert megdolgoztam, ilyen szarsagra kolteni:D


De miben zavar ez teged? Egyaltalan hol erintkezel veluk? Meg miert torodsz veluk? Erezzek jol magukat, ha jo nekik... en nem sajnalom senkitol, hogy jol erezze magat.. foleg ha tolem fuggetlenul teszik..


Ne utalkozz... latod? Nem csinalnak semmi ertelmeset, de te meg mergezed onmagadat miattuk... meberi? Fosdleoket;)

2013. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem csak gondolkodtam
2013. jún. 19. 13:06
 5/5 anonim válasza:
Igazatok van köszönöm:)
2016. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!