Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy az okmányiro...

Mért van az, hogy az okmányirodákban (legalábbis itt nálunk) csupa nem kompetens (írhatnék durvább jelzőket is) ember ül a recepción és folyamatosan félretájékoztatják az ügyfeleket?

Figyelt kérdés

Már nem az első eset, hogy így jártam. Így teljesen feleslegesen követelnek meg kidobott időt, energiát, pénzt az állampolgároktól.

Ha én egyszer hibáznék a munkahelyemen, nagyon hamar börtönben találnám magamat.


2009. okt. 12. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a miértre nem tudok válaszolni, viszont tökéletesen egyet értek. Saját bőrömön tapasztaltam ezt meg(nem okmányirodával kapcsolatban, hanem tanulmányi osztályon), hogy ezek semmit sem tudnak, félretájékoztatnak, és a végén még én vagyok a hülye, mert ők rosszul mondták. Amióta pórul jártam, mindennek többször utána nézek..:( sajnos ez van
2009. okt. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az is egy vicc, hogy bármiért, órákkal, napokkal, vagy hetekkel előbb kell időpontot kérni. És ez csak egy 170000-s város. Akkor a többmilliós városokban ezt vajon hogy oldják meg? Évekkel előre kell időpontot kérni?! :D

Ma pl megkérdeztem egy dolgot, hárman háromfélét mondtak. Óriási ott a fejetlenség.

Egyetemen is mondtak nekem is hülyeségeket, de közel sem ilyen durva a helyzet, mint az okmányirodában.

Ilyet még nem láttam!

2009. okt. 12. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!