Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogy tanultatok meg gitároz...

Ti hogy tanultatok meg gitározni (tanár nélkül)?

Figyelt kérdés

2013. jún. 20. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
sehogy, csak tanárral
2013. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagy apám gitártanár volt míg élt :( Azóta meg egyedül fejlődök barátokkal
2013. jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kojee ***** válasza:
Nem jártam tanárhoz, nem is tartom magamat különösebben nagy tehetségnek, illetve nem is tudok nagyon gitározni. Amit megtanultam abban könyvek, ismerősök, később az internet segített. Ja igen, valamint rengeteg gyakorlás, és érdeklődés, keresgetés a témában, aztán megint gyakorlás.
2013. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is úgy tanulok. ; ) interneten keresgelj, videokat szovegeket es gyakorolj rengeteget! Am nemart ha valaki tud segiteni mert csak ugy internetrol nemnagyon lehet megtanulni... Nekem is rokon segit nemegyszer kijavitott es orulok is neki mivel rosszul tanultam volna meg. Heti 1-2 alkalommal atjon vagy en megyek hozza es segit amiben kell.
2013. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Koncert felvetelekbol lestem le a dolgokat... Sok tankcsapdát kezdetén el tanulni.. Azok konnyuek.... Aztan akkordokat netről megtanultam... Szolozni meg csak ugy érzésből, illetve hallás után
2014. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Örököltem egy kb 30éves törött akusztikus gitárt. Édesapám megragasztotta nekem a testet. Leszedtem egy citeránkról pár nekem tetsző húrt, majd rápakoltam. Internet nem volt, viszont volt pár metallica, meg system of a down koncert videóm. Azt néztem, lestem hol fogják a gitárt, és addig tekergettem, hogy ugyan azt a hangot halljam. Így hangoltam be, mert amúgy nem tudtam hogy kell. Első önálló számaim a nothing else methers és a psycho volt. Utána egy rakás pokolgép, replika, ossian. Na valahogy így kezdtem.
2014. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!