Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kérdez bele a vizsgázó...

Hogyan kérdez bele a vizsgázó tanár a szóbeli érettségin a feleltedbe, úgy hogy amit figyelmesen végig hallgatott tőlem a feleletemről abból kérdez vissza vagy bármit kérdezhet?!

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit már elmondtál arra nem kíváncsi mégegyszer. Arra kérdez rá amit nem tudtál, vagy ha rosszul mondtál valamit esetleg kérdéssel próbál rávezetni, de amit helyesen elmondtál már nem kérdezi meg. Ha folyamatosan mondod és tudod is nem is nagyon kérdeznek bele.
2013. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hogyan fog végbe menni a felelés? Mennyi időm lesz készülni? Miután kihúztam a tételemet aztán még kapok 30 percet, hogy összeállítsam a vázlatomat? Vihetem majd a szóbeli tételeket?!
2013. jún. 17. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Leírom hogy általában mi a menete:

Először is bemész. Egyből a nyelv jön. Ott nincs idő felkészülni. Kihúzod és már mondod is. Ha ezzel végeztél odamész a következőhöz, ( majd megmondják hogy hova) kihúzod nála is a tételt, elveszed vagy megkapod a szükséges segédanyagokat ( ha vannak) és leülsz. Kapsz papírt és felkészülési időt. Ez kb 15-20 perc ( már nem tudom pontosan) de ez több is lehet, mert azután fogsz következni miután a többi aki előtted húzott elmondja a sajátját. És ez így folytatódik a végéig.

A tételeidet be nem viheted, de amíg kint vagy nálad lehet és olvasgathatod

A mostóba menj el előtte mert ha bementél onnan nem jöhetsz ki csak ha végeztél. Tollat és zsebkendőt vigyél be.

2013. jún. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2013. jún. 19. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!