Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ahogyan a tükörben látom...

Ahogyan a tükörben látom magam, az az ember nem is létezik?

Figyelt kérdés

A tükörképem teljesen más, mint a rólam készült fényképek, mintha egy másik ember lenne a fényképeken.

A tükörben teljesen elfogadhatónak találom magamat, de a rólam készült fényképek nagyon rosszak. Lehet, hogy a tükör teljesen a valóságot tükrözi, és csak nincs jó fényképarcom?

Amiikor a barátaimmal egyszerre állunk a tükörben, ugyanolyannak látom őket, mint a valóságban, mint a fényképeken, szóval, mind a három szituációban ugyanúgy látom őket. De én a fényképeken máshogy nézek ki.

Akkor most mi az igazság? Rossz a fényképarcom?



2013. jún. 20. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

,,Rossz a fényképarcom?"

Eléggé valószínű, miért mi más lehetne? Szerintem ez nyilvánvaló akkor.

2013. jún. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem ezt szokták mondani. De valahogy nem értem, hogy lehet ekkora eltérés.. Sőt én nem is hiszek benne, hogy van ilyen.. valakinek rossz a fénykép arca ezért teljesen más fényképeken, mint a tükörben, furcsán hangzik..
2013. jún. 20. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Két napja pontosan ugyanezt kérdezte valaki. A dolog annyira egyszerű és mindennapos, nem is értem, hogy ez egyáltalán kérdés lehet.


Nem vagyunk szimmetrikusak. Ebből adódik ez. A tükörben oldalfordított képet látsz, a fotón oldalhelyeset.

2013. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor másokat miért látok ugyan olyannak tükörben, mint a valóságban, vagy egy fényképen?
2013. jún. 20. 22:42
 5/6 anonim ***** válasza:
29%

Hy!

Emiatt ne aggódj.Nem vagy fotogén és kész ! :)

de aztán sok múlik a fotóson is.Én jóképű vagyok mindenhogy,a képek 90%-kán tökéletesen nézek ki,de néha van egykettő nő aki fényképez akkor valami brutális képek vannak amiket töröltetek is.

Próbálj meg valaki olyannal fényképet készítettni aki ért is egy picit hozzá,aztán meglátod hogy sok múlik a fotóson is,meg annyi hogy a tükör elött pózolj hogy gyakorold a fényképezésre a dolgokat.

2013. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez megnyugtató válasz volt :) Tükörben mindig szép vagyok..xD de a képeken sohasem... csak ha én fényképezem magam a tükörben.
2013. jún. 20. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!