Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért fejezték be a Bleach...

Warwolf99 kérdése:

Miért fejezték be a Bleach animét? Hisz hatalmas volt a népszerűsége és egy nagyon régóta futó sorozat volt.

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem volt olyan nagy népszerűsége... szerintem
2013. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Állítólag,azért fejezték be,mert nem akarnak több fillert készíteni és akkor fogják majd folytatni,ha befejezik a mangát(ami szerintem sose fog megtörténni)
2013. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem fejezték be, csak szüneteltetik. Pár évre... De biztosan fojtatják, bejelentették.
2013. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nem fejezték be csak szüneteltetik és majd pár év múlva majd folytatják, de biztos kap majd egy alcímet minta Naruto-nál a shippuuden
2013. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 KAMUI ***** válasza:
Bleach azt nem hagyhatják abba :D Ha vége a MANGÁNAK biztos hogy fojtatják a Bleach az egyik legnagyobb
2013. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Állítólag ősszel jön a folytatás.
2013. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már megtaláltam a választ. Az igazság az hogy japánban a csatorna ami sugározta úgy döntött hogy elveti. De aztán miután befejezték 366 résszel, egy másik csatorna felvásárolta. Azt mondták hogy a 366.részt figyelmen kívül hagyva a 365.résztől fogják folytatni és hogy négy új évadra lehet majd számítani. Vagy idén ősszel, vagy majd csak 2014 áprilisában.
2013. júl. 8. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!