Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unatokozom mit csinaljak a...

Tapicuki kérdése:

Unatokozom mit csinaljak a nyaron?

Figyelt kérdés
Délelött otthon vagyok, délután meg a Nagymamámnál. Nagy a hőség és nem tudok elmenni sehova futni biciglizni. Most megyek majd gimibe, és a régi osztálytársaimmal nem tudok elmenni sehova. Egyedül pedig sok helyre (pl. strandra, tenniszezni) rossz elmenni. Sok könyvet olvastam. Már alig van könyv amit ne olvastam volna... Nem tudok rajzolni és zenei érzékem sincs(tehát nem fogok hangszeren tanulni, se rajzolni) és sportolni se tudok sokat a meleg miatt. Önkéntes munkát pedig 13 évesen nem lehet vállalni. 13/L

2013. jún. 21. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Van valami hobbi ami érdekel?

Esetlen nézhetsz olyan csoportokat a facén ami olyan ami téged is érdekel.

Pl Engem érdekelnek a motoros dolgok,motorozok,fönt vagyok több csoportban is és így neten csomó emberrel ismerkedtem össze,mert ugyan az az érdeklődésünk és idő után össze lehet hozni találkozókat is ,az ilyen talikból meg csak jó buli lehet szerintem.

Vagy ha eltudsz menni nyári munkára valami diákszervezetnél akkor menj és akkor csinálsz valami hasznosat is és pénzt is kereshetsz amiből meg elmehetnél mondjuk nyaralni,vagy vehetnél belőle mégtöbb könyvet,vagy elmehetnél a helyi könyvtárba könyveket olvasni,hátha klimás helységben vannak :)

2013. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát hobbim a lovaglás és szeretek zenét hallgatni :) És szerintem nem lehet még önkéntes se min. 14 év felett. Mert mondjuk valamijen állatos munkát képzelnék el.
2013. jún. 21. 17:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem muszály szervezet által önkéntesnek menni,ha van a környéken kutyamenhely,menj el hozzájuk és kérdezd meg hogy van e szükség segítő kezekre néha napján,mert Te szeretsz foglalkozni állatokkal.Szerintem az ilyen menhelyeken mindig van mit csinálni és szívesen fogják fogadni a segítségedet.

Google.hu-ra írd be hogy kutyamenhely meg hogy melyik megyében laksz,majd bőven találsz ilyet szerintem,ha mást nem felhívod őket.VAlamelyik szülőddel elmentek ,megbeszélitek közösen és akkor egy program pipa.

Ha szereted a lovakat,lovaglást,akkor egy tanyán is mindig elkél a segítség(lehet még pénzt is tudnál vele keresni,hogy ápold a lovakat-é közben tanulhatsz is sokat róluk).Nézz körbe hátha van valami lovas lányok klubja és csatlakozz hozzájuk.(bár állítólag a lovasok elég sznobok)

Amit még csinálhatsz időtöltésként és jól fog jönni később:Segíts a mamádnak főzni,takarítani meg ilyenek.Megsúgom hogy vonzóbb egy olyan csaj aki házias,mint aki csak a pizzát tudja megrendelni és még takarítani sem tud,meg stb stb.

Esetleg ha van kertetek akkor azt is szépítheted,mert egy kert körül mindig akad mit csinálni.

Ha szeretsz túrázni akkor [link] vagy hasonló oldalak...Itt könnyen szerezhetsz barátokat is.

El lehet hasznosan is tölteni a nyarat.De azért menj ki sokat strandolni,mert néha élvezni is kell az életet,ha kell néha én is egyedül megyek,mert senki nem ér rá mert dolgoznak,más programok vannak stb.Ilyenkor ha úgy hozza a sors simán ismerkedhetsz emberekkel,tágíthatod ismerőseid körét.

2013. jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!