Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feljelentést lehet tenni...

Feljelentést lehet tenni ezért bővebben lent, VÁLASZOLJ?

Figyelt kérdés
Egyik régebbi ismerősöm felkeresett ,hogy nem-e szeretnék tőle venni valamit ( hogy mit , az lényegtelen ) Azt mondta , fizessek emelt díjas SMS-el , 2500 Ft csak ( ez nagyon jól hangzott hisz a kínált áru 8-10 ezer forint környékére tehető) elküldtem az sms-t , az árut NEM kaptam meg és az "ismerős" is lelépett / letiltott ! pláne , hogy az SMS 5 ezer forint volt !

2013. jún. 21. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem kiröhögnek a rendőrségen az ilyen dolgokkal. Átvert, nem tehetsz semmit. Az inerneten is átvernek naponta embereket, hogy nyerj ilyen olyan apple cuccot. Ugyanaz.
2013. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Annyira keves az összeg hogy nem eri meg az egesz vele jaro herce-hurca.
2013. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

5 forintért is lehet feljelentést tenni.


de amúgy hogy gondoltad? Emelt díjas SMS? Az hogy? Nincs a kezedben az árú és fizetsz? --


áá:)

2013. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!