Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy derbi sendám, és az...

Van egy derbi sendám, és az indomjai karcosak illetve a nap tol kifakult?

Figyelt kérdés
nos ezzel mit lehet tenni? mivel műanyagot festeni nem érdemes mert lepattogg róla a festék, itt meg a műanyag színe a fekete, azt szeretném kipolírozni hogy ne legyen karcos illetve a szín az jöjjön vissza eredeti színébe. mivel hogyan miként csináljam? eesetleg majd lakk réteget utánna fujjak e rá?

2013. jún. 22. 01:43
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]



kép a motorrol

2013. jún. 22. 01:45
 2/2 anonim válasza:

Üdv!

Én újrafényezném az egészet! Itthon a sajátomat 5000-ből lefényeztem. Ez takarta a festéket, alapozót, gittet,csiszolópapírt stb... A Festéket fényezőtől vettem, kompresszor van itthon. Ha fényezőnél csináltatod, olyan 20.000-ből meg lehet úszni. Egyébként a youtube-on lehet találni egy videót, amiben egy szintén kifakult fényezásű motor tulajdonosa egyszerűen lekaparja a festéket a műanyagról, (gondolom csak vékonyan egy réteget) és azt felpolírozza. Sajnos a videó címére nem emlékszek... Így is meg lehet oldani, bár én nem kapargatnám a műanyagot...

2013. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!