Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miben segített nektek ez az...

Miben segített nektek ez az oldal?

Figyelt kérdés
Tudtok konkrét példát mondani? Pl. eddig mit nyújtott számotokra ez az oldal, vagy hogy mások miben segítettek nektek?
2013. jún. 22. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

sokszor jót nevettem, sokszor elborzadtam vagy elszomorodtam...

unalmas perceim soha nem voltak, viszont lett egy függőségem:D

bár a feltett kérdéseimre normális választ nem sűrűn kaptam:D

2013. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

- Megismertem pár érdekes embert, akikkel nem kezdtem ugyan komolyabban ismerkedni, de itt GYK-n jó volt beszélni velük.

- Sokat nevettem és nevettettem.

- Rendes válaszokat ugyan ritkán kaptam, de azért kaptam.

- Én is írtam sok humoros, vagy legalábbis annak szánt választ/kérdést, de amikor komoly választ írtam jó érzés volt segíteni embereken, pláne egy időben sokat beszélgettem lelki problémás emberekkel.

- Sok unalmas percemet töltötte ki.

- A kérdéseimre kapott hasznos válaszokból megtudtam információkat/véleményeket, a vicces válaszokon sokat nevettem, a bunkó válaszokról pedig rájöttem, hogy némelyik jogos, tehát mondhatni keresztülmentem némi jellemfejlődésen. Mondhatni kevesebb lennék enélkül az oldal nélkül.


Egy szó, mint száz: I <3 you Gyakorikérdések.

2013. jún. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

-segítségemre volt,akadt pl:motorszerelésben,barkácsolásban,egyéb dolgokban,bár mondjuk most is van olyan kérdésem ami megválaszolattlan,de általában mindenben segítőkész emberek válaszát kapom.

-Tök jó mikor valakinek segítettem robogószerelésben,és külön privát üzenetben megköszönte,vagy egyéb más dologban.

-Mivel hogy sok itt a dilis ember így jókat is röhögtem.

-Itt egy pár emberrel ismerkedtem már meg és beszélgettünk,de ez hosszútávon úgysem működő dolog,de tök jó néha egy ilyen is.

-Többnyire ide válaszolgatni szoktam feljárni,hogy meglegyen néha a napi jó cselekedetem :)

2013. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!