Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Gyakorikerdesek.hu. Szerinted...

Gyakorikerdesek.hu. Szerinted hasznos ez az oldal? Segített már neked egy problémád megoldásában?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 09:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Hasznos.

Igen.

2010. jún. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

abszolút!!!

IMÁDOM!

FÜGGŐ vagyok


most is államvizsgára kéne készülnöm,és itt vagyok:D

2010. jún. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
80%
Rá lehet kapni!De itt is fel lehet mérni az inteligencia szintet.Egyébként a legtöbb kérdésre használható választ kapok
2010. jún. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem jópofa, én nagyon szeretem. Ha normális kérdést teszek fel, normális(hasznos) választ kapok, ha hülyeséget, akkor megérdemlem, ha oltogatnak:D
2010. jún. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
83%
Nem csak hasznos,de néha igen vicces,és igen,segít az oldal.
2010. jún. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Csak közvéleménykutatás szinten tartom hasznosnak, pl ha megkérdezem milyen ajándékötleteik vannak, vagy hasonlók. A szakértőknek titulált valakik válaszát meg nem veszem komolyan, mert egy 13 éves tini is írhat bárki nevében...
2010. jún. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem főleg számítástechnika témakörben segít sokat az oldal


itt meg tudok kérdezni olyan hülyeségnek tűnő dolgokat is,amit amúgy nem mernék..persze itt is vannak,akik lehülyéznek.de akadnak segítőkész emberek is.

2010. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Annyiban hasznosabb szerintem, mint pl Google a barátunk, hogy emberek vannak mögötte, saját tapasztalataikon átszűrve adnak választ sok egyedibb kérdésben, nem száraz tényközlés:)
2010. jún. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Számomra csak keresgélés szintjén hasznos, mivel ha olyan témakörben teszek fel kérdést, ami keveseket érdekel vagy nem értenek hozzá, rengeteg undorító, nagyképű hozzászólás jön, hiába gőzük nincs, miről beszélek. Olyankor valahogy minden fővadbarom megtalál.
2010. jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi a véleménseteket:)nemrégóta vagyok itt,sok érdekes dolo

gra kaptam választ magam is.Én is hasznosnak és tanulságosnak tartom.

Egyet nem értek, vki homályositson már fel: mi a fészkes fenét kell vkit leontozni azért, mert válaszolt egy kérdésre?????? Vagy egyesek nagyon uncsiznak és a kis kezekre nyomogatással űzik el unalmukat?

2010. jún. 4. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!