Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki mondana pár jó fiúhárem...

Sárar kérdése:

Valaki mondana pár jó fiúháremes animét/ mangát? ( olyat amiben sok bishi van)

Figyelt kérdés
pl. mint a hiiro no kakera vagy a hakuouki. lehet fantasy is meg harcolós is meg minden.

2013. jún. 23. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Kyou kara maou, ha enyhe BL-el szereted, Ouran High School Host Club, ha slice of life-fal, és Uta no Prince-sama Maji de 1000% Love ha éneklős slice of life-ot akarsz, amit így hirtelen tudok:)
2013. jún. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*Uta no Prince-sama Maji Love 1000% bocsánat, nem tudom megjegyezni a címét>.<"
2013. jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2013. júl. 11. 20:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi késői válasz. Nekem nem a kedvencem de egy csomó lánynak tetszik (kommentek alapján) és háremes 13-14 fiú habár... majd meglátod. Brothers Conflict. (a neve árulkodó)
2013. júl. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Amnesia bár ennek a főszereplője nagyon idegesítő, akkor Free ez új a Brothers conflict is új, de jó

Én is bocsi kicsit későn írtam.

2013. aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Makai Ouji: Devils and Realist Episode ez is új :D
2013. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi nektek is
2013. aug. 23. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!