Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vámpírnaplók! Elena kit...

Vámpírnaplók! Elena kit választ Damon-t vagy Stefan-t? /film/

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Katherine-t
2013. jún. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Damon-t. Végre Delena.
2013. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

igen :D végre Damont :D

de nem nézted az utolsó részt?:D mondjuk nem ha megkérdezted :D de akkor nézd meg :D

2013. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
még csak egy hete nézem a sorozatot és még csak a 2.évadnál járok de nem bírtam ki.és tényleg damon-t választja??? :O én azt hittem stefant fogja...de akkor jó döntést hozott :D
2013. jún. 26. 16:27
 5/7 anonim válasza:
hát kitudja...összevissza ugrál az elena és nem tudja eldönteni hogy mit akar, és összesen kb 6 évad lesz. attól hogy a 4. végén delena volt nem jelenti hogy a legeslegvégén is az lesz....sajnos.:||| Delenaa<3
2013. jún. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
6. évadban sajnos Stefannal lesz :( könyv 10. részében kell véglegesen választania! Sajnos nem tudom kit de remélem Delena lesz :3
2014. okt. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
10. rész 21.-én jelenik meg :D akkor megírom ki lesz a szerencsés de remélem Delena lesz a vége :D
2014. okt. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!