Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpirnaplók! Ti sajnáljátok...

Vámpirnaplók! Ti sajnáljátok JER-t? Mert én nagyon. és Damon meg Stefan annyira. :*** annyira aranyos volt Stefan a 4. évad 15. részben. :DDDD

Figyelt kérdés

#Ian Somerhalder #Paul Wesley #Steven R.McQueen
2013. febr. 22. 18:45
1 2
 1/11 FannaL ***** válasza:
Igen, sajnálom, meg persze Elenát is. Stefan?! Hogy micsoda..? Aranyos? Szerintem Damon volt az, mikor megkérte Elenát, hogy kapcsolja ki az emberiségét(amire amúgy is számítottam). :) Várom a következőket, bár most semmit sem tudunk Tyler-ről. De akkor is Klaus és Caroline 4ever. :) Állítólag 4. évad 18. részben kicsit közel kerülnek egymáshoz(de nem biztos). Kár, hogy most jön egy 20 napos szünet. :( (Elvileg.)
2013. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

én úgy értem,hogy perrrsze Damon a legjobb:***

de amikor Stefan nemmondta ki,de utalt rá a 15.részben,hogy bár van vitájuk,de azért "SZERETI" Damon-t....:)))

2013. febr. 23. 09:04
 3/11 A kérdező kommentje:
ÉS Én is sajnálom Jer-t,olyan szomorú....és nincs sok esély,hogy visszatér még....://////
2013. febr. 23. 09:06
 4/11 FannaL ***** válasza:
1.: úgy is vissza hozzák Jeremy-t..
2013. febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon sajnálom:c akkor eltört a mécses, mikor Elena összeroppant a házukban. Remélem, hogy visszahozzák !

És remélem újra együtt lesz Bonnie-val:))

2013. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát már végre együtt lehetnének,akkor lenne értelme visszahozni,és remélem újra ember lesz,és nem vadász....:/
2013. febr. 24. 17:01
 7/11 anonim válasza:
Én is nagyon sajnáltam, hogy meghalt :S De hátha tényleg vissza hozzák! Én is hallottam, hogy Caroline és Klaus közelebb kerülnek egymáshoz, kíváncsi leszek rá :) És igaz a hír most szünet lesz egy darabig :S
2013. febr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Prihoda Vanda válasza:
És mikor lesz vége ennek a "szünetnek"?
2013. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 FannaL ***** válasza:
náluk március 14-én lesz náluk folytatás akkor nálunk lesz márc 15-én jön ki magyar felirattal :)
2013. febr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Prihoda Vanda válasza:
Addig meghalok :( az naon messze van :(
2013. febr. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!