Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Isten segítségével lehetséges ez?

Isten segítségével lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Érettségi előtt állok. Elég magas az IQ-m, de részlegesen Alzheimer kóros vagyok, nagyon rossz a memorizáló képességem. Az utóbbi dolog nem éppen szerencsés érettségire való készüléskor. Másrészről nem ismerek egy imát sem. De lehetséges-e az, hogy saját szavaimat használva megkérem az Urat, hogy segítsen rajtam, szerencsém legyen, jussanak eszembe dolgok, olyan dolgot húzzak, amit jobban tudok?

#érettségi #Isten #Alzheimerkór
2013. jún. 23. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal hatásosabb ha saját szavaidat használod mint betanult szövegeket
2013. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megkérni az Urat. Ingyen van, nem fáj és hátha segít :D
2013. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Sőt szerintem nincs is sok értelme ha az ember csak rutinból mondja a begyakorolt szöveget. Úgy a hiteles ha rögtönöz, és a szívéből szól.
2013. jún. 23. 22:33
 4/9 anonim ***** válasza:
arról nem is beszélve, hogy a betanult imát úgyis elfelejted... :)
2013. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Elég magas az IQ-m, de részlegesen Alzheimer kóros vagyok, nagyon rossz a memorizáló képességem."

Na, ez egy vicc! Az IQ nem több, mint feladat megoldó készséget mutató számadat, mely egyáltalán nem racionális. Az, hogy 5× kitöltesz egy tesztet és az egyik kiértékeli 145-re, azt nem nevezném tudásnak. Azt meg, hogy rossz a memorizáló képességed szintén nem nevezném feltétlenül Alzheimer kórnak, főleg azért, mert ez egy tipikusan öregek számára jelentkező betegség. Valószínű, hogy 17-18-19 évesen még nem vagy Alzheimeres, csupán gyenge az összpontosító képességed figyelem terén. Gyenge jellemhez köthető még a valláshoz és valószínű ezoterikus tanok iránti vágy is (elég ha annyit mondok mindig megnézed a horoszkópodat, vagy imádkozol, hogy szerencséd legyen).

2013. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5/5-nek. Ez nem rossz memória, hanem az, amit mondtam. Van hogy bezárom az autót, lépek kettőt, hármat, és megkérdezem magamtól: "A francba..bezártam???". És nincs meg az emlék arról, hogy bezártam-e. Arra emlékszek, hogy vezetek, beállok a hídra, aztán meg sétálok a ház felé. Ez egy visszatérő dolog. Egyébként sosem néztem még meg a horoszkópom, viszont amikor a rádióban megy akkor jellemzően odafigyelek. Az IQ-m 125-135 között ingadozik. Nem érdekel az ezotéria. Csak akkor imádkozok, amikor szükségem van rá, ilyenkor kérek valamit. Mindig meg is kapom, lehet, hogy azért mert ritkán kéregetek. Például elmentem egy fogorvoshoz: Megmondta, hogy van 6 lyukas fogam, és szó mi szó nem lepődtem meg rajta. Imádkoztam, hogy javuljanak meg. Elmentem egy másik fogorvoshoz, és mondta, hogy nem lyukak, hanem csak elszíneződések. Én persze nem értek hozzá, meg nem is szoktam nézegetni a fogaimat, meg igazából sosem mosok fogat. De annyit mondott a fogorvos hölgy, hogy az acélt is átharapnám. Mellesleg 18 éves vagyok.
2013. jún. 24. 22:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem emlékszem az ilyenekre mégsem vagyok Alzheimer kóros, az hogy nem mosol fogat szimplán igénytelenség, tévedhetett a második fogorvos is
2013. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jaj! Féltem, hogy mondod. Azért nem mosok fogat mert az én fogaimnak kimondottan rosszat tesz, illetve a gyomromat és bélrendszeremet háborgatja a legkisebb mennyiségű fogkrém bejutása is. Ellenben használok egyfajta maró-tisztító szályvizet. Egyébként az a tipikus igényes ember vagyok. Mindenből a legjobban veszem, főleg szerszámok terén.
2013. jún. 25. 02:46
 9/9 anonim válasza:
100%

A nagymamám alzheimer-kóros. 1 év alatt teljesen leépült, pár (másod)perces a memóriája. Ha szed rá gyógyszert jobb az állapota, nem hallucinál. De szerintem még a legrosszabb perceiben is tudja, hogy nem írunk olyat le, hogy "szály".

Legyél igényes itt is, ne csak a kis szerszámos ládikódban.


Ui.: még az orvosok se találtak rá igazi gyógymódot, majd pont Isten (aki egyébként megáldott vele ;) ) csak úgy elmulasztja? Jó vicc volt.

Jöhet a lepontozás. :)

2013. aug. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!