Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen megbízható a Sprinter...

Milyen megbízható a Sprinter futárszolgálat?

Figyelt kérdés
Rendelni akarok egy notebookot és a Sprinter futárszolagalat szállítaná ki. Mennyire vigyáznak az ilyen csomagokra?
2013. jún. 24. 12:37
 1/5 SPRINTER válasza:
69%

Kedves Érdeklődő,


Köszönjük érdeklődését, a SPRINTER Futárszolgálat Kft. minőségben a legjobb a szolgáltatást biztosítja minden partnere számára. Biztonságban tudhatja csomagját.


Várjuk szíves megrendelését vagy ha már a megrendelés megtörtént, akkor számítunk pozitív visszajelzésére a szállítással kapcsolatban.


Üdvözlettel,

SPRINTER Futárszolgálat Kft.

2013. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Hát... szerintem elég gáz, ahogy ezt sablon szöveget egy ilyen helyre, ilyen formában bemásolták :D


DE:

Én könyvet rendeltem, ők hozták ki, nem volt semmi gond. Reggel betelefonáltam, hogy a szomszéd néninek adják oda, és sikerült neki odaadni. Ennyi :)

2013. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kzsoltie válasza:
A legrosszabb futárszolgálat akikkel eddig találkoztam, nem hívnak fel és ráadásul a gondosan becsomagolt árut össszetörték és elutasították hogy a jól ledokumentált fényképeken látható sérülést ők okozták. 2200Ft-ért összetörték a 8000Ft-os fényszórómat.Sajnos használtan rendeltem és nem én vettem át. Egy szóval nem ajánlom senkinek aki törékeny dolgot akar rendelni..
2018. jan. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg a panasz rájuk.Ezentúl mindig megnézem hogy kitől ne rendeljek..
2020. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

na végülis megjött rendben a csomagom és nagyon kedves volt a futár.

Annyi, hogy délelőtt küldtek smst, hogy aznak este 6 és 8 között várható a csomag, ami nem jött.

Másnap viszont ismét küldtek smst egy másik időpontról és akkor tényleg rendben meghozták, szóval valószínű annyi lehetett, hogy aznap este szerencsétlen már nem ért ide.

Szóval nekem végülis jó lett a tapsztalatom, most ezt az egy napot ki lehet bírni, ha nem sürgős viszont tényleg sok panaszt olvastam róluk, aztán lehet azóta javult a szolgáltatásuk minősége.

2020. ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!