Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Fairy tail-ben mely részekbe...

A Fairy tail-ben mely részekben vannak romantikus jelenetek Lucy és Natsu közt?

Figyelt kérdés
Elöre is köszi a válaszokat!

2013. jún. 24. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Most hadd magyarázzam el és kérlek ne borulj ki!

Ez egy shounen jellegű anime illetve manga, amiben feltehetőleg a lehető legkevesebb és legrövidebb shoujo jellegű romantikus pillanatok vannak, amelyek könnyen feledhetők, pontosan azért, mert ez shounen kategóriájú. Nem tudom egyesek miért akarnak egy shounen, vagy mondom inkább úgy "harcolós" animéből is romantikus szálakat keresni, mikor jól tudja mindenki, hogy kb 50 részenként van a történetben 1-1- kb fél perces ilyen romantikus pillanat. A kérdésedre válaszolva, nem tudom, mert ennek az animének a fő témája (sőt egyáltalán a témája?) nem a romantika, így ha volt is benne ilyen pillanat az én elmém azt a fél percet nem fogadta magába.

2013. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bár én csak a mangát olvasom, de határozottan állítom, hogy nincs ilyen.

Lucy és Natsu csak társak/barátok.

2013. nov. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!