Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tépték már meg a hajad?

Tépték már meg a hajad?

Figyelt kérdés
Hogyan történt?
2009. okt. 13. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
ennyire foglalkoztat a téma? :) te voltál a többi hajtépős kérdező is? :D
2009. okt. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, amikor fiatal voltam akkor nehanyszor osszeverekedtem a velem egykoru lanyokkal, es sajnos neha kapaszkodtak belem :)

32/N

2009. okt. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Huu..hál istennek velem még nem volt :D...bár nővéremmel sokat civakodunk,de csak pofonok voltak,hajtépés nem..a legjobb barátnőmet tépte meg egy hülye paraszt :@..oszija volt...gyorsan bementünk a suli épületébe,bár már útközben elkezdett sírni szegény =(
2009. okt. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
rákerestem jobban, nem könnyű ezzel a keresővel minden kérdést megtalálni egy dologgal kapcsolatosan, de igazad van nem az én kérdésem az első a témában. mért gondolod hogy én tettem fel az összes kérdést ezzel kapcsolatban?? már más kérdésnél is olvastam hogy megkérdezik hogy egy másik hasonló kérdést is ő tette fel... ennyi erővel az összes hasfájásra panaszkodó kérdést ugyanaz az ember tette fel (valszínűleg ugyanannak fáj a hasa éveken keresztül...)
2009. okt. 13. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:
A 6 hónapos kisfiam óránként megszabadít egy tucat hajszáltól. :(
2009. okt. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, tépték. Anyám amikor kiskoromban megvert. :/

16/L

2009. okt. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!