Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire lenne...

Szerintetek mennyire lenne hatásos egy ilyen igénytelenségi kiállítás?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy mostani időkben legfőképp anyám is elég igénytelen lett a tesóm mellett. Hogy csak egy-két példát említsek: fogkefe a szívószáltartó pohárban a konyhában, a kistesóm zoknia a mosogatógépen, most meg a macskakefe a fesűk közt, itt telt be a pohár.

Ezeket ezentúl lefotózom, és ha összegyűlik jópár, kinyomtatom albumba, címének meg "Igénytelenség xy módra", szembesítésképpen.


2013. jún. 25. 03:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz ötlet, de szerintem készíts olyan képeket is, hogy "miután a helyére tettem"

Eddig rend volt, lehet anyukád most nincs formában. Ha kistesód van, meg pláne, azok legtöbbször kész rendetlenségcsináló gépezetek...

Nyugodtan mondd meg anyukádnak, hogy ez Téged mennyire zavar. Fel is ajánlhatod, hogy vigyázol, játszol testvéreddel, amíg Ő takarít, rendet rak, vagy szállj be Te is a házimunkába.

Ha néha a helyére raksz egy-két dolgot, azzal is sokat segíthetsz, lehet még inspirálóan is hat majd a család többi tagjára.

Nem azt mondom, hogy vezesd komplett a háztartást, de biztosan értékeli majd az igyekezetedet :)

2013. jún. 25. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1.-nek igaza van.

De szerintem ilyet csak egy nagyon kényszeres ember csinálna.

2013. jún. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!