Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Rosz PC...

Mit gondoltok a Rosz PC Játékok Sorozat-ról, és készítőjéről FreddyD-ről?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Én nagyon bírom a gyereket is. Az összes videóját láttam, és nagyon nagy szövegeket nyom le FreddyD.

Azt hiszem, csak azért néztem őket végig, mert beszélni azt nagyon tud a gyerek.:D

Kicsit emlékeztet önmagamra.:D

Meg így tudom, hogy milyen játékokkal ne játsszak.:P

2009. okt. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
szerintem nagyon jók , a Big Rigs over the road racing kifejezetten tetszett , annyit röhögtem rajta h lefejeltem a képernyőt is , a készítőt nem ismerem nagyon , de jó fej lehet a videók alapján
2009. okt. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

1. vagyok.

Kérdező, és neked mi a véleményed?:)

2009. okt. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Ó! Kedvenc:D FreddyD nagyon jó fej! kiosztja a játékokat de nem káromkodja végig! szerintem remek:)
2009. okt. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
az ötlet nagyon is jó, de a kivitelezés szánalmas. a leglerobbantabb útszéli kocsmában különb arcok vannak, mint az az egosita f*szorrú gyerek. poéntalan, és idegesítően erőltetett, pár rész elég is volt belőle. :)
2009. okt. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

1. vagyok.


Hát igen, FreddyD is abba a kategóriába tartozik, hogy vagy szeretni lehet, vagy utálni. Középút nincs.

Emellett az embereknek is más a humorérzékük. Van, aki ezt találja viccesnek, van, aki meg valami mást.:)


Nem tudom, de szerintem vicces a gyerek(saját véleményem).

Én szívesen megismerném személyesen is.

2009. okt. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
Régen jobb volt...
2009. dec. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem rohadt nagy arc :D
2009. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én minden részét láttam!! :DD


Nekem a Futbol dszenerésönös rész tetszett! :DD

2009. dec. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Aki azt írta, hogy az útszéli kocsmában különbek vannak, annak üzenem: Jártál te már kocsmában ember? Ha a leglerobbantabb kocsmáról beszélünk, akkor az első perc múlva odalép hozzád Lakatos Rafael, és szétveri a büdös magyar képedet a bandájával, ha rossz/jó kedve van (vagy nincs szerencséd) még meg is szurkál. Amúgy ő miért lenne egoista? Amúgy nekem is nagyon bejön freddyD, jó arc :)
2010. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!