Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Könyvet szeretnék irni és...

Könyvet szeretnék irni és szerintetek mi kellenne hozzá?

Figyelt kérdés

Szerintem a történet nagyon jó csak papirra kellenne vetni :) itt az alap:


Felküldenek embereket a Holdra és hoznak haza egy kőzetet csak a kőzettel hazahoztak egy olyan virust ami az emberek agyának a 90% "megöli" és egy élőhalottá változtatja(nem a halálból jön vissza) és ezt harapással,karmolással lehet terjeszteni mert csak gazdatestben tud élni ez a parazita vagy virus...na milyen?


ezzel a történettel lehetne mit kezdeni szerintetek? vagy érdemes elkezdeni irni? és esetleg tudnátok tanácsot adni könyvirással kapcsolatba? meg esetleg kiadót?


válaszotokat előre is köszönöm :))



2013. jún. 25. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább felejtsd el,és keress más témájú történetet.De végül is te tudod,ha akarod megírhatod,csak néhány embernél többen nem fogják elolvasni.
2013. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A könyvíráshoz kell valami eredetiség, toll, és papír (vagy Microsoft Word).


Tulajdonképp így felületesen a tartalmát elolvasva nem gondolom hogy lehetne a sztoriból kaparni valami eredetiséget.. hacsak nem vagy Stephen King.

Rajtad áll, hogy tudsz e újat mutatni egy vírusos kőzetből, és karmolással terjesztett betegségből ami az agyra hat ki.


Tipp: Csak ne Manhattan-ben szóljon a sztori. Hacsak nem akarod megírni az I'm a legend 2.-t


Ha könyvet akarsz írni, az első lépés, hogy magadban dolgozd ki, legyen eredeti :) Ne mások agyából táplálkozz -mint a zombik-.

2013. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor szerintetek ez nem olyan jó ugye? csak az az igazság hogy annyi minden van és nem igazán lehet újjat kitalálni épp ezért gondoltam az effajta storyra :) De köszönöm a tanácsokat :)))
2013. jún. 25. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!