Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok elég vak...

Miért nem vagyok elég vak ahoz hogy ne lássak? Manapság itt csak a magány a társam . Miért nem lehetek olyan Magyar aki hihet a válltozásban? Eből már pont eleget láttam! Fejünk ha bajvan miértvan pont ellenkező irányban? Mond .

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Háziorvostól kérjél beutalót a pszichiátriára.
2009. okt. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szép versike. Csak hemzseg a helyesírási hibáktól.
2009. okt. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Inkább nem is kérdeztem semmit ez az átlag felfogás pontosan. Jó nem is érdekel sztem nem csak én szeretném ha az emberek látnának végre és nem élnéznének, és én szeretnék egy olyan országot ahol van értelme hogy egy családot felneveljek.
2009. okt. 14. 10:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen televan hibával mert fűt a gyűlölet. És nemtudok koncentrálni most az írásra.
2009. okt. 14. 10:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, ez így teljessen értelmetlen! Miért vagy ennyire gyűlölködő? ó, mondd
2009. okt. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beteg vagy. Halálkomolyan. Nézesd meg magad egy pszichiáterrel.
2009. okt. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!