Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » EBay-ról mit érdemes venni és...

EBay-ról mit érdemes venni és honnan rendeljem?

Figyelt kérdés

2013. jún. 26. 09:32
 1/1 anonim válasza:
Nagyon sok mindent érdemes venni, főleg ékszereket, telefontokokat, de akár táskát is, könyvet mely nem jelent meg magyarul. Szóval a határ a csillagos ég, mert valóban nagyon sokszor olcsóbb, de figyelj a kiszállítás dijára is ne csak arra, hogy mennyibe kerül a termék, mert lehet pl. egy cipő 8 dollár ha 40 a kiszállítás. De sokszor free shippinges a termék az ilyeneket célszerű választani, mert Mo. se Kínához, se Amerikához nincs közel és szerintem a legtöbb termék onnan jön. Illetve mindig nézd meg, hogy az eladó hány százalékos 98% alatt nem biztos, hogy nála érdemes vásárolni, a vásárlás (vagyis a készhez vétel után célszerű) adhatsz te is csillagokat egy-egy eladóra, ami alapján a % számolják. És még valami ha konkrét dolgot keresel akkor mindig fent állísd lowest price-ra így kaphatsz meg mindent a legolcsóbban! Remélem tudtam segíteni. Ja és ha jól tudom 23 dollár után kell vámot fizetni, de azt még sosem értem el így nem tudom mennyit.
2013. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!