Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok a tudatos...

Mik a tapasztalatok a tudatos álmodás kapcsán?

Figyelt kérdés
2008. jún. 23. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:

ezen belül mire gondolsz?

nekem egyszer volt ilyenem,és tudtam hogy ot vagyok és nem valós!és tudtam hogy egy álom,és nem valóság ..és felakartam ébredni,és fel is keltem:)azóta nem vt ilyen:(

2008. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jah nekem is pont ilyen élményem volt egyszerűen tudtam, hogy álmodom és felakartam kelni de nem ment de tudtam, hogy ezt csak álmodom:)
2008. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én migid így alszom el h beprogramozom h mit akar álmondni. vagy h miről. tök jó:)
2008. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elvileg a tudatos álmodásnak van néhány "követelménye". Amikről Ti beszámoltatok, tudatos álom közeli élmények lehetnek. Tudatos álomban az ember tisztában van azzal hogy álmodik, előző álomélményeivel, azzal, hogy ebben az álomban bármit megtehet, irányítja az álmát, (akár fel is ébred belőle ha akar, :) és mág ezen kívül is van néhány kitétel, hogy ne "csak un. prelucidum álomról beszéljünk, hanem valódi tudatos álomról(ha megtalálom ezeket a kitételeket, belinkelem ide). Én ezzel kapcsolatban érdeklődöm, kinek milyen tapasztalata van.
2008. jún. 24. 22:40
 5/7 anonim ***** válasza:
egyszer azt álmodtam, hogy ég a ház, és tudtam hogy álmodom, megpróbáltam elrepülni, de nem ment, viszont felébredni fel tudtam. pedig kipróbálnám a repülést...8-)
2009. nov. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rengetegszer volt már velem ilyen.

Néha jó. Néha nem.

2009. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy születtem, hogy tudom irányítani az álmomat. Általában ilyenkor nem tudatosul bennem, hogy álmodom. Egyszer olvastam egy könyvet a tudatos álmodásról; ki is próbáltam néhány dolgot, amit leírtak benne, hogy pl el kell határozni, hogy én most tudatosan fogok álmodni. Jó volt, csak szerintem túl hamar fókuszáltam rá valamire, aminek következtében felkeltem. (Hosszú lesz, nem gondolom?)
2009. dec. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!